İş akışlarınıza yön vermeye hazır mısınız?

Annova Kurumsal Teknoloji Hizmetleri tarafından LOGO müşterilerine implementasyon, upgrade & migration sürüm güncelleme proje çalışmaları, danışmanlık destek & bakım ve satış hizmetleri sunulmaktadır.

İş Yönetim Sistemi ile firmalar günümüz teknolojisini yansıtan, sistem ve ürün desteği konusunda dar-boğaz yaratmayan, kendini kanıtlamış, entegre, geliştirmeye ve sürüm yükseltmeye imkan tanıyan teknolojik bir altyapı kazanmaktır. Operasyon faaliyetlerinin değerlendirilmesi açısından da kurum bünyesinde analiz için daha fazla zamana müsaade eden, karşılığında bilgi toplama ve bilgi doğrulama için zaman tasarrufu sağlayan bir ERP sistemine ve kolay erişilebilen bir karar destek altyapısına sahip olmaktadır.

LOGO projeleri kapsamında, firmaların iş süreçlerinin ayrıntılı incelenmesi ile elde edilen sonuçlar sayesinde ERP sisteminden beklenen otomasyon ve entegrasyon olanakları tespit edilmektedir. Tespit edilen bu olanakların LOGO üzerinde kurgulanmakta olan tasarım ve uygulaması çalışmaları neticesinde proje hedeflerine ve kazanımlarına ulaşılması sağlanmaktadır.

 
BİLGİ ALIN

Annova Kurumsal Teknoloji Hizmetleri LOGO Yazılım Kurumsal İş Ortağı’dır. Logo Yazılım ürünleriyle alakalı tüm sorunlarınız için 0850 302 00 88 No’lu telefonları arayablirsiniz.

LOGO Destek Hattı : 0850 302 00 88

logodestek@annova.com.tr